Kategórie článkov

Ste to Vy, len rýchlejší

Plne integrovaný bicykel, ktorý má štýl a dojazd potrebný na to, aby ste sa dostali kam potrebujete, pohodlne a štýlovo. Specialized Turbo Como má jeden hlavný ciel - inšpirovať Vás k tomu, aby ste vyrazili von, dali sa do pohybu a užili si na ceste veľa zábavy.

Sila

Turbo Como má prepracovaný a integrovaný motor, ktorý vyniká nad konkurenciou. Výkon motora, poháňaného remeňom, je veľmi tichý, hladký a bez zbytočných vibrácii. Je optimalizovaný pre mestskú premávku - čím viac šliapete do pedálov, tým viac motor zaberá. To znamená, že Váš rozjazd do kopca bude plynulý a bezpečný.

 

 

Dostatok šťavy

Rovnako ako všetky modely rady Turbo, má Specialized Turbo Como na kľúč vyrobenú integrovanú batériu, ktorá je uzamykateľná, ľahko vybrateľná a dá sa nabíjať v ráme, ale aj mimo rámu. Kapacita batérie Vás v pohode dopraví na nákup, vychádzku po cykloceste, alebo výlet do centra mesta.

Data na dosah

Na zobrazenie údajov o jazde, Vám poslúži tiež na kľúč vyrobený cyklopočítač s 2,2" LCD displejom, ktorý je dobre čitateľný a diaľkovo ovládateľný z riadidiel.

 

Pohodlie a rýchlosť

Ísť rýchlo je zábava, ale len v tedy, keď to máte pod kontrolou. Specialized Turbo Como je stvorený pre kontrolovanú rýchlosť.
Má Specialized geometriu Ground Control, ktorá robí vystupovanie z bicykla jednoduchým - môžete proste stále v sede dať nohu na zem, aj naspäť nasadnúť. Posed na bicykli je príjemne vzpriamený a tým aj veľmi pohodlný, efektívny a stabilý.