Northwave Hammer Junior 2018

Zľava: -13%
  • Northwave Hammer Junior 2018
TIP
Vypredaj
NORTHWAVE | 2018 | Junior
Bežná cena: 79 €


69

Máte otázku ohľadne tohto produktu?


Váš email:
Vaša otázka:

Sklady:
Košice[KE]: 1
Externý[EX]: 0

Popis produktu:

Detské cyklistické tretry Northwave Hammer Junior camo sú tou správnou voľbou pre jazdu v každom počasí. Vďaka PU s tepelnou ochranou nebude vašim deťom od nôh nikdy zima.

Teplo vždy a všade

Tretry sú vyrobené z materiálu, ktorý je veľmi priedušný, teda sa v nich deťom nebude zbytočne potiť noha. V chladu naopak hrejú, teda deti neprechladnú.

 

Prírodný materiál sľubuje maximálny komfort

Podošva Jaws Sole je dokonalou kombináciou technických parametrov a absolútneho pohodlia. Podrážka z prírodnej gumyposkytuje jazdcom perfektnú priľnavosť a zjednodušuje šliapanie do pedálov.

Efektivita zostáva a hmotnosť ide dolu

Úplne novú jednodielnu konštrukciu zvršku objavila Integrated Heel System. Dokáže uzamknúť pätu v topánke efektívne a bez akýchkoľvek ďalších rušivých elementov. Nemusíte sa báť, že by nejak utrpela vaša výkonnosť, práve naopak. Dostanete rovnakú efektivitu so zníženou hmotnosťou.

Rýchle zapínanie

Tretry sa zapínajú pomocou dvoch remienkov. Je to teda tak jednoduché, že to zvládnu aj tí najmenší. Potom už stačí iba vziať bicykle a vyraziť. 

Moderný design

Tretry majú veľmi moderný a nadčasový design. Čierno-biele vzory v kombinácii so žltými písmenami NW vyzerajú jednoducho perfektne. Vaše dieťa už ich nebude chcieť zobuť

Parametre:
Rok: 2018
Pohlavie: Junior
Farba: camo/yellow fluo

Informacie o výrobcovi "NORTHWAVE"