GIRO Hex-mat white california bear

  • GIRO Hex-mat white california bear
GIRO | Pánska
Kód produktu: H7055327


97.95

Máte otázku ohľadne tohto produktu?


Váš email:
Vaša otázka:

Sklady:
Košice[KE]: 1
Externý[EX]: 0

Popis produktu:

Upínací systém:

Roc Loc® 5

Konštrukcia:

In-mold

Ventilácia:

-          21 otvorov

 

VLASTNOSTI:

-          Nastaviteľný  štítok 

UPÍNACIE SYSTÉMY:

ROC LOC® AIR:

Revolučný upínací systém, ktorý zlepšuje usadenie, ako aj odvetrávanie prilby.

Upínací systém vytvára malý priestor medzi hlavou a prilbou samotnou, kde prúdi chladivý vzduch.

Možnosti nastavenia sú rovnaké, ako pri systéme RocLoc® 5.

 

ROC LOC® 5:

Moderné upínací systém značky Giro, ktorý umožňuje vertikálne a horizontálne nastavenie vašej prilby. To všetko zvládnete jednou rukou pomocou kolečka.

 

ACU DIAL™:

Tvorí úzka nastaviteľná čelenka.

Jej stiahnutím sa dá ľahko dosiahnuť presného stabilného uchytenia prilby na rôznych tvaroch a veľkostiach hlavy. Systém je používaný pri modeloch s univerzálnou veľkosťou.  Ak nosíte vlasy do copu vôbec to nevadí, mysleli sme aj na to!

 

ONE-STEP FIT SYSTEM™ :

Upínací systém vyvinutý špeciálne pre detské prilby. pružné pásky sa samy prispôsobia veľkosti hlavy dieťaťa.  Takže sa nebudete zdržiavať so zdĺhavým nastavovaním prilby.

 

KONŠTRUKCIA:

IN-MOLD®:

Označenie technologického postupu, pri ktorom sa do škrupiny a výstuh uzatvorených v tlakovej forme vystriekava penový EPS polystyrén. Ich spojenie vystuží oblasť ventilačných otvorov a rebier. Výsledkom je kompaktná, jedno liata, ľahká, bezpečná a veľmi odolná prilba.

 

ROLL CAGE™:

Vnútorná vystužovacia nylonová "armatúra" vyrobená z materiálu DuPont®Nylon® vo vnútri EPS tvrdeného polystyrénu. Vyzerá ako sieť prechádzajúca každým rebrom. Výrazne spevňuje prilbu a pri najdeštruktívnejších nárazoch ju udržiava v celku.

 

ODVETRÁVANIE:

WIND TUNNEL™:

Špeciálne navrhnuté vetracie tunely na vnútornej strane prilby, ktoré privádzajú chladný vzduch prednej časti, vedie ho cez hlavu a odvádzajú teplý vzduch von zadnými otvormi.

 

OSTATNÉ:

SUPER FIT™:

Systém je zostavený až zo štyroch veľkostí prilieb navrhnutých tak, aby pokryli celú radu najrôznejších veľkostí hláv všetkých užívateľov. Vďaka tomuto systému sú prilby vyšších kategórií ideálne pripravené pre každého jazdca.

 

Ku všetkým modelom prilieb GIRO® sa dajú zvlášť dokúpiť náhradné diely a príslušenstvo.

 

Všetky prilby GIRO® sú dizajnované tak, aby pohltili čo najviac energie pri náraze, a spĺňajú platnú európsku normu: EN 1078. Cieľom novej technológie MIPS je eliminovať rotačné sily, ktoré pôsobia na hlavu v prípade pádu. Pri náraze pod akýmkoľvek uhlom systém MIPS umožní,  aby sa EPS škrupina prilby pootočila nezávislé okolo hlavy jazdca. Napriek tomu je tento pohyb iba v rade niekoľko milimetrov, veríme že technológia MIPS výrazne znižuje množstvo rotačnej sily, ktorá by inak nemohla byť prenášaná až na mozog.

 

 

ČO JE MIPS (multidirectional Impact Protection System) a ako funguje?

MIPS je klzká vložka medzi EPS škrupinou (telom prilby) a vnútornými výstelkami. V prípade nárazu pod uhlom (napríklad keď zachytíte hlavou o vetvu) sa EPS škrupina prilby pretočí o niekoľko milimetrov po MIPS vrstve a uchráni tak hlavu a mozog pred prudkým rotačným trhnutím.

MIPS JE POHYB, pokrok vo vývoji cyklistických prilieb.

Parametre:
Kategoria: MTB
Rok: 2015
Pohlavie: Pánska

Informacie o výrobcovi "GIRO"

Prilby, Tretry, Rukavice