Predajňa v Košiciach na sídlisku KVP, Bauerova 1

Na tejto adrese nájdete tovar z produkcie  SPECIALIZED.

Historia značky Specialized:

Firma Specialized je významný americký výrobce jízdních kol se sídlem v Morgan Hill. Společnost byla založena v roce 1974 Mikem Sinyardem. V současnosti je Specialized považován za významného technologického inovátora. Díkyspolupráci s vědci přišel na trh s mnoho revolučními novinkami, mezi které řadíme například systém Body Geometry – patentovanou technologii navrženou tak, aby zvyšovala výkonnost cyklisty při zachování jeho pohodlí a zároveň snižovala únavu svalového aparátu. Specialized se neustále rozvíjí a my se tak můžeme těšit na další inovace, které nám cyklistům zpříjemní jízdu na kole.viac info najdete TU

 

 

Okrem produktov f. SPECIALIZED,  ponúkame na tejto predajni aj predaj oblečenia, cyklodoplnkov a komponentov značiek :

 
Spoločnosť Shimano je svetovým výrobcom cyklistických komponentov a dalšich športových potrieb.Naša filozofia je založená na výrobe produktov, ktoré spájajú prírodu, volný čas a životný štýl s kvalitou svetovej úrovne.Team Shimano má za sebou 90 rokov úspechov. V súčasnej dobe predstavuje Team Shimano 12000 ľudí vo viac ako 20 krajinách celého sveta.
 
Neustále zlepšovanieRevolučná inovácia. Pokrok v každom smere pre každú atribútu všetkých zložiek, výsledkom je celkový výkonktorý je jednoducho bezkonkurenčnýA preskutočných milovníkov cyklistikynie je nič viac potešujúce na dosiahnutie maximálneho jazdného výkonu. A najlepšie na tom ježe sa snažíme robiť to lepšie. O tomto je značka SRAM
 
Americká značka preslávená svojimi originálnymi technickými riešeniami a nenapodobiteľným dizajnom. Sídlo spoločnosti by ste našli v Laguna Beach v Kalifornii, neďaleko oceánu a nádherných trailov, ktoré priamo nabádajú k výjazdom. A práve pri nich sa rodia tie najlepšie nápady, ktoré sa potom uplatňujú pri výrobe cyklistických pedálov, zapletených kolies, náradia a pumpičiek na cesty, komponentov a ďalších doplnkov. Všetko začalo v roku 1997, kedy firmu založili dvaja dizajnéri a nadšenci do cyklistiky Carl Winefordner a Frank Hermansen. Začiatky boli skromné​​, ale vďaka maximálnej koncentrácii na kvalitu produktov a ich príťažlivé prevedenie sa značka v priebehu niekoľkých rokov stala jednou z najvýznamnejších medzi výrobcami cyklistických komponentov.
 
Kvalitný cyklistický tovar za dobrú cenu. Značka BBB bola založená v roku 1998 To, čo začalo ako značka so skromným množstvom výrobkov, ako sú okuliare abrzdové čeľuste, v dnešnej dobe je celosvetovým lídrom na trhu s viac ako 1500 výrobkami a cez 40 rôznych produktových kategórií a je predávaná v 48 krajinách.
 
Značka Sigma sa zamerala na vývoj a výrobu svetiel, cyklopočítačov a pulzmetrov. Svetla Sigma sa vyznačujú svojím výkonom a svietivosťou. Cyklocomputery Sigma sú mnohofunkčný a spoľahlivé prístroje pre všetky typy jazdy. Pulzmeter SIGMA sú jedinečné svojim dizajnom a cenou prístupnou pre každého.
 

Poznáte výrobcu športovej obuvi u ktorého si môžete vybrať z 10 druhov podrážkových zmesí - priľlnavosť presne pre Váš šport a podľa Vášho gusta? Nejedenz Vás sa už s tým stretol - pri svojej obľúbenej aktivite sa ocitnete v exponovanej akcii a čakáte že topánka Vás podrží, ale ona nepodrží! :-(V ľahšom prípade to končí prekvapením, rozčarovaním, v tom druhom prípade šliapnutím do čiehosi exkrementu, vybočením z trate, pádom, úrazom, občas aj horšie.Riešenie tohoto kardinálneho problému si zobrala na mušku pôvodom americká rodinná firma Five Ten alebo 5.10 , ktorá už od roku 1985 dodáva na trh odolné topánky s doslova extrémnou priľnavosťou. Výrobca často spája logo svojej značky so slovným spojením "BE BRAVE", čo v preklade znamená "buď udatný". (Podľa synonymického slovníka sa udatný definuje ako "smelý alebo hrdinský, vyznačujúci sa odvahou konať ušlachtilé, často život ohrozujúce skutky").

 
Oakley je športová značka, ktorá si berie inšpiráciu z umenia a vedy. Podnecuje tak predstavivosť a pohodový životný štýl. Pod značkou Oakley sú vyrábané produkty, na ktoré sa môžu profesionálni športovci, ale aj amatéri aj pri tých najťažších fyzických výkonoch vždy spoľahnúť. To je hlavným ciele spoločnosti Oakley, preto svoje výrobky neustále inovuje a technicky zdokonaľuje.
 
Popredný americký výrobca mazív, čistiacich a ďalších servisných prostriedkov ponúka vysoko kvalitné výrobky od roku 1988. V súčasnosti vyrába na Long Island (New York) cez dvadsať rôznych druhov výrobkov určených nastarostlivosť a údržbu bicykla. Firma Finish Line začala v roku 1996 úzko spolupracovať s laboratóriami spoločnosti DuPont, ktorá je nielen vďaka projektom Teflon, CoolMax či Cordura garantom kvalitných chemických výrobkov. Vďaka tomuto spojeniu obsahujú spoločne vyvíjané produkty najvyspelejšie technológie mazív. Finish Line boli udelené exkluzívne práva k značke Teflon a súvisiacim technológiám používaným vo výrobe.
 
Spoločnosť NUTREND je českým výrobcom športových doplnkov výživy a potravín preaktívny životný štýl. Oblasť športovej výživy zaujíma v sortimente spoločnosti NUTREND významný podiel. Veľký dôraz je kladený na vysoko účinné a pritom úplne legálne zloženie všetkých produktov.
 
Značka CamelBak, ktorá batohu s vodným rezervoárom dala meno, predstavuje dokonalé riešenie hydratácie pri športovom výkone. Jej história siaha do roku 1989, kedy sa americký záchranár Michael Eidson rozhodol, že skúsi posunúť svoje hranice a zúčastní sa tradičného cyklistického závodu Hotter'N Hell 100 na 160 kilometrov. A práve tu, z potreby dostatočného prísunu tekutín pri náročnom športovom výkone v teplom zaliatom Texase, sa zrodil prototyp batohu s vodným rezervoárom.Michaelov dômyselný hydratačný systém, ktorý príjem tekutín pri jazde na bicykli výrazne zjednodušil, sa skladal z infúzneho vaku a hadičky a - verte alebo nie - obyčajnej hrubej ponožky. Prvý CamelBak bol na svete!