Predajňa na sídlisku Mier, Študentská 1, Košice

PARKOVANIE VYHRADENÉ PRE ZÁKAZNÍKOV PRIAMO PRED PREDAJŇOU

Nosným artiklom tejto predajne, sú bicykle a elektro-bycikle značiek Giant, Ghost, BMC a Kellys, ktoré sú prezentované nižšie krátkou históriou.

Od februára 2016 sme rozširili predajňu o 220m2, čím vzniklo viac ako 400m2 predajnej plochy. Na rozšírenej ploche prinášame novinky značiek bicyklov:

- BMC (Švajčiarsko)
- GHOST ( Nemecko)
- GIANT (Taiwan)
- Kellys (Slovensko)
- Lapierre (Francúzsko)

Tento rozšírený sortiment ponúkame aj formou objednávok v e-shope. Výpredajové modely týchto značiek roku ponúkame len na predajni, alebo na telefonický dopyt.

V predajni nájdete aj veľký výber cyklo-oblečenia profesionálnych značiek (Castelli, Silvini a ďalšie), prilby, rukavice, cyklo-obuv (GIRO, BELL) ako aj ďalšie cyklo-doplnky renomovaných značiek:

- plášte (Schwable, Continental a ďalší)
- sedlá (fi´zi:k)
- cyklo-komponenty a eletronika (SHIMANO, CRANK Brothers, SRAM, VDO, FINISH LINE, Blackburn, CamelBak a ďalšie značky)

predajna mier 17

predajna mier 4
predajna mier10predajna mier5

Ponúkané značky bicyklov a elektro-bicyklov:

BMC (Bicycle Manufacturing Company) založil v roku 1986 Američan Bob Bigelow,  ako značku pre distribúciu v rámci siete predajcov rámov Raleigh. Od roku 1995 sa začína profilovať samostatné BMC, ktoré začína s výrobou horských bicyklov a čelí veľkej konkurencii na švajčiarskom trhu. Skutočný predajný zlom BMC nastal v roku 2001, keď do firmy prišiel súčasný majiteľ Andy Rihs a firma sa pod jeho vedením začína profilovať ako skutočný líder v produkci high-end rámov. Rámy inovatívneho, švajčiarskeho producenta BMC, považované za vrchol technologického umu s osobitým dizajnom, nachádzajú svoje uplatnenie v profesionálnej cestnej i horskej cyklistike.
   
Zakladatelia značky GIANT boli majstri svojho remesla, skúsení konštruktéri. Ich recept na to, ako urobiť cyklistiku zábavnejšou a dostupnejšou, bol prostý – vyrábať stále kvalitnejšie bicykle. Počas 43 ročnej cesty, keď sa GIANT z malej továrne na výrobu bicyklov stal postupne najväčšou cyklistickou firmou na svete, sa veľa zmenilo. Sú tu nové materiály a pokročilé technológie. Bicykle, o ktorých sa nám v roku 1972 ani nesnilo sú dnes samozrejmosťou. Aj napriek tomu GIANT nikdy nezabudol na svoje pôvodné poslanie – neustále zlepšovať Vaše zážitky z jazdy na dvoch kolesách. Viac info tu.  
   
Venovať sa práci, ktorá je naším koníčkom - sen, ktorý sa stal realitou. Ako čas ukázal, zakladatelia značky GHOST Klaus Moehwald a Uwe Kalliwoda urobili v roku 1993 skvelé rozhodnutie a ich malý obchod sa postupne zmenil v globálneho hráča. Svoje prvé bicykle navrhovali vo Waldsassene v severnom Bavorsku. Už od začiatku sa vždy snažili stanoviť nové štandardy pre svoje výrobky a stále byť o kúsok lepší. Bicykle prepracované do posledného detailu, vybavené najmodernejšími technológiami ale hlavne - konštruované s vášňou. Pokiaľ ide o kvalitu a bezpečnosť, nevyplati sa robiť žiadne kompromisy. Viac info tu  
   
Už viac ako 60 rokov spája značka Lapierre technologické inovácie, estetiku, dôraz na detail a vlastné skúsenosti z tých najdôležitejších pretekov, aby ponúkla tie najkrajšie a najúčelnejšie bicykle pre vášnivých nadšencov. Všetky bicykle tejto značky vznikajú vo Francúzsku. Lapierre je francúzskym lídrom v kategórii MTB bicyklov vyššej kategórie a v súčasnej dobe rozširuje svoju distribučnú sieť do celého sveta.  
   
Bicykle Kelly's sú vyrábané slovenskou spoločnosťou, členom americkej skupiny Cycle Source Group, sídliacej v New Yorku. Ponúka širokú paletu rekreačných, športových a pretekárskych bicyklov, určených na jazdu po cestách i necestách, po asfalte i v teréne. 
Kelly's, to je spojenie amerického a slovenského know-how, plánovania, logistiky, technických poznatkov, módnych trendov, pracovitosti a precíznosti. Kelly's je zosobnenie vyše 15-ročnej skúsenosti ľudí vyrábajúcich a predávajúcich bicykle od roku 1991. Ako samostatná značka bicyklov a bicyklového príslušenstva žije Kelly's od roku 1994 a je registrovaná v 29 štátoch celého sveta.  
 
   
  Tradičný český výrobca bicyklov Leader Fox vyrába bicykle a elektrobicykle priamo v Českých Budějoviciach. Leader Fox navrhuje a vyrába horské, crossové a trekingové bicykle, detské bicykle a odrážadlá, trojkolky pre dospelých, a v posledných rokoch tiež elektrobicykle, o ktoré je čím ďalej väčší záujem. V segmente detských bicyklov je Leader Fox jednou z najobľúbenejších značiek nielen v Českej republike, ale aj v Európe. Značka Leader Fox predá v kamenných predajniach a prostredníctvom svojho e-shopu ročne desaťtisíce bicyklov predovšetkým v Českej republike, na Slovensku, v Nemecku a v Poľsku.