Predajňa na sídlisku Mier, Študentská 1, Košice

PARKOVANIE VYHRADENÉ PRE ZÁKAZNÍKOV PRIAMO PRED PREDAJŇOU

Nosným artiklom tejto predajne sú bicykle a elektro-bicykle značiek Specialized, Giant a BMC, ktoré sú prezentované nižšie krátkou históriou.

SPECIALIZED (USA)
GIANT (Taiwan)
BMC (Švajčiarsko)
LAPIERRE (Francúzsko, na objednávku)

Sortiment týchto značiek ponúkame aj prostredníctvom nášho e-shopu.

V predajni nájdete tiež široký výber cyklo-oblečenia, doplnkov a príslušenstva od renomovaných značiek.
Cyklo-oblečenie: SPECIALIZED, GORE, FOX, CASTELLI, ALPINESTAR, GIRO
Prilby: SPECIALIZED, GIRO, BELL, FOX
Cyklo-obuv: SPECIALIZED, GIRO, SHIMANO
Plášte: SPECIALIZED, CONTINENTAL, VITTORIA Road
Komponenty, doplnky, príslušenstvo: SPECIALIZED, GIANT, SRAM, SHIMANO, CAMELBAK,
CRANKBROTHERS, SKS, BBB, PRO, TOEPAK 
Výživa: NUTREND, GU


Ponúkané značky bicyklov a elektro-bicyklov


SPECIALIZED je významný americký výrobca bicyklov so sídlom v Morgan Hill. Spoločnost bola založená v roku 1974 Mikem Sinyardem. V súčasnosti je Specialized považovaný za významného technologického inovátora. Vďaka spolupráci s s vedcami přišel na trh s mnohými revolučnými novinkami, mezi ktoré radíme napríklad systém Body Geometry – patentovanú tecnhológiu navrhnutú tak, aby zvyšovala výkonnost cyklistu pri zachovaní jeho pohodlia a zároveň snižovala únavu svalového aparátu. Specialized se neustále rozvíja a my sa tak môžeme tešiť na ďalšie inivácie, ktoré nám cyklistom zpríjemnia jazdu. Pre viac informácií o značke Specialized kliknite sem.
   
Zakladatelia značky GIANT boli majstri svojho remesla, skúsení konštruktéri. Ich recept na to, ako urobiť cyklistiku zábavnejšou a dostupnejšou, bol prostý - vyrábať stále kvalitnejšie bicykle. Počas 43 ročnej cesty, keď sa GIANT z malej továrne na výrobu bicyklov stal postupne najväčšou cyklistickou firmou na svete, sa veľa zmenilo. Sú tu nové materiály a pokročilé technológie. Aj napriek tomu GIANT nikdy nezabudol na svoje pôvodné poslanie – neustále zlepšovať Vaše zážitky z jazdy na dvoch kolesách.
Pre viac informácií o značke Giant kliknite sem.
   
Spoločnosť BMC bola založená roku 1994 a sídli v kraji hodiniek, v Grenchen vo Švajčiarsku. Precíznosť a inovatívny prístup k riešeniu problémov a radu výziev v cyklistike je to, čo robí značku BMC. Autentická švajčiarska precíznosť nevyvrátiteľne odlišuje značku BMC od jej konkurentov. BMC je profilovaná ako prémiová a najinovatívnejšia značka bicyklov, ktorá sa koncentruje na pridanú hodnotu a snahu byť vždy najlepšia vo svojej triede. Na bicykloch tejto značky vyhrávajú najlepší pretekári naprieč všetkými cyklistickými disciplínami. BMC oslovuje zákazníkov, ktorí ocenia prepojenie švajčiarskeho prístupu
k riešeniu problémov a profesionálnych závodov. Pre viac informácií o značke BMC kliknite sem.
   
Už viac ako 60 rokov spája značka Lapierre technologické inovácie, estetiku, dôraz na detail
a vlastné skúsenosti z tých najdôležitejších pretekov, aby ponúkla tie najkrajšie a najúčelnejšie bicykle
pre vášnivých nadšencov. Všetky bicykle tejto značky vznikajú vo Francúzsku. Lapierre je francúzskym lídrom v kategórii MTB bicyklov vyššej kategórie a v súčasnej dobe rozširuje svoju distribučnú sieť do celého sveta. Pre viac informácií o značke Lapierre kliknite sem.


Značky oblečenia, doplnkov, komponentov a príslušenstva